Dom Aktualności

Segmentowy wyświetlacz LCD

Orzecznictwo
Chiny Royal Display Co.,Limited Certyfikaty
Chiny Royal Display Co.,Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Royal Display, doskonały dostawca LCD, szybka reakcja, dzięki za współpracę.

—— Beata z Polski

Otrzymałem dziś lcds, bez uszkodzeń i dobrze przetestowałem, dzięki.

—— Natalya Kryukova z Rosji

Szybka dostawa i dobra jakość, jestem zadowolony z Royal Display, później zamówię więcej.

—— Meerimgul z Turcji

Wysokiej jakości ekran, szybka obsługa.

—— Daniel Castelo ze Szwajcarii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Segmentowy wyświetlacz LCD
najnowsze wiadomości o firmie Segmentowy wyświetlacz LCD

Wyświetlacz LCD z niestandardowymi segmentami (wyświetlacze 7, 14 i 16 segmentowe)

Wyświetlacze ciekłokrystaliczne z niestandardowym segmentem są widoczne w produktach mierzących poziom PH basenów, monitorach używanych do pomiaru określonych gazów w kopalni lub w termometrach używanych do sprawdzania, czy dziecko ma gorączkę.Są jedną z najstarszych technologii wyświetlania, ale nadal jedną z najpopularniejszych.

najnowsze wiadomości o firmie Segmentowy wyświetlacz LCD  0

Segmentowe wyświetlacze ciekłokrystaliczne

Segmentowe wyświetlacze LCD, zwane również wyświetlaczami statycznymi lub wyświetlaczami tylko ze szkła, są zbudowane z dwóch kawałków szkła ITO (tlenek cyny indu) z umieszczonym pomiędzy nimi skręconym płynem nematycznym.Wyświetlacz statyczny to wyświetlacz segmentowy z jednym pinem na każdy segment.
 
Wyświetlacze te są nadal jedną z najpopularniejszych stosowanych technologii, a większość z nich ma charakter niestandardowy.Wiele osób uważa, że ​​proces projektowania niestandardowego segmentu wyświetlacza ciekłokrystalicznego jest skomplikowany i zbyt złożony, aby go zrozumieć, z wyjątkiem kilku doświadczonych osób.Ale po projektowaniu niestandardowych wyświetlaczy LCD przez ponad 14 lat można powiedzieć, że prawie każdy może wybrać najlepsze opcje dla swojego produktu.
 
Innymi słowy, nie musisz być inżynierem ani mieć doktora z MIT, aby zaprojektować niestandardowy wyświetlacz LCD dla swojej aplikacji.Dlatego zamiast oferować listę terminów technicznych i równań, są to różne dostępne opcje.

Jakie są zalety wyświetlaczy segmentowych?

Chociaż wyświetlacze Segment są starszą technologią, nadal jest jedną z najpopularniejszych.W końcu nie mogą wyświetlać wszystkich kolorów TFT lub OLED, tak jak to można zobaczyć na telefonie komórkowym i tablecie.
 
Dlaczego?
 
Poniżej znajdują się główne powody, dla których ludzie projektują te wyświetlacze LCD jako nowe produkty.

Najniższa cena za sztukę

Cena jednostkowa wyświetlacza segmentowego może wynosić od mniej niż 0,50 USD / sztukę do 15 USD / sztukę, w zależności od ilości, rozmiaru szkła i innych zmiennych.

Najniższa opłata za narzędzia

Opłata za narzędzia do niestandardowego wyświetlacza jest najniższą ze wszystkich technologii i pozwala klientowi otrzymać wyświetlacz LCD wyprodukowany zgodnie z żądanymi wymiarami, w tym niestandardowymi ikonami i segmentami.
 
Royal Display oferuje jednorazową opłatę za NRE (Non-recurring engineering) lub opłatę za narzędzia.Obejmuje to cały projekt, pomoc techniczną i próbki.

Niskie zużycie energii

Wyświetlacze segmentowe wymagają mniej energii niż inne technologie wyświetlania, takie jak TFT, OLED i UWVD.To sprawia, że ​​te wyświetlacze LCD są idealne do zastosowań, które są zasilane bateriami lub zasilane energią słoneczną.Wymagają najniższej mocy do napędzania, szacowanej na 2uA na centymetr kwadratowy.Wyświetlacze ze szkła (bez podświetlenia i bez kontrolera) wymagają szacunkowo 10% mocy wymaganej do podświetlenia LED.Innymi słowy, statyczny wyświetlacz bez podświetlenia będzie pobierał około 1 mA;ten sam wyświetlacz z podświetleniem LED będzie wymagał od 10 mA do 25 mA.Większość wyświetlaczy może być zasilana napięciem 3,3 V lub 5 V, ponieważ mikroprocesory mogą pracować przy obu napięciach.3,3 V staje się coraz bardziej popularne, ponieważ dwie podwójne baterie „AA” mogą wytwarzać napięcie od 3,0 V do 3,3 V.
najnowsze wiadomości o firmie Segmentowy wyświetlacz LCD  1
 
Pub Czas : 2021-03-23 11:10:21 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Royal Display Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Jack Luo

Tel: +86-18565609981

Faks: 86-0755-28325455-301

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)