Wyślij wiadomość
Dom

Royal Display Co.,Limited

profil firmy

Royal Display Co.Ltd,specjalizujący się w projektowaniu, rozwoju i produkcji pełnego schematu modułu wyświetlacza LCD od ponad 10 lat.

W ofercie naszej firmy znajdują się dwie serie: standardowe i na zamówienie, związane z: wyświetlaczem segmentowym LCD, wyświetlaczem znakowym LCD, wyświetlaczem graficznym LCD, wyświetlaczem COG LCD, wyświetlaczem kolorowym TFT, wyświetlaczem OLED, wyświetlaczem 7 segmentowym LED, osłonami TN, HTN, STN, FSTN, TFT i inne rodzaje folii, fuzja COG, TAB, COB, SMT i inne procesyz możliwością 300K różnych rodzajów LCM/LCD miesięcznie.

 

Nasze atuty to:1.Gwarancja wysokiej jakości.2. Doskonała obsługa posprzedażna.3. Najbardziej konkurencyjne ceny mogą zapewnić.4. Przyjęta mała ilość zamówienia.5. Oferta 12 miesięcy gwarancji.6. Doświadczony personel może w każdej chwili pomóc w rozwiązaniu problemu.
Dzięki szerokiej gamie, najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie nasze produkty są bardzo dobrze sprzedawane w Ameryce Północnej i Południowej, Europie Zachodniej i Azji Południowo-Wschodniej.A nasze produkty cieszą się powszechnym uznaniem i zaufaniem użytkowników oraz są w stanie sprostać stale rozwijającym się potrzebom ekonomicznym i społecznym.

Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk do kontaktu z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i osiągnięcia wspólnego sukcesu!

 

Chiny Royal Display Co.,Limited profil firmy 0

Chiny Royal Display Co.,Limited profil firmy 1

 

Chiny Royal Display Co.,Limited profil firmy 2

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Royal Display to firma posiadająca certyfikat ISO 9001: 2015, która pasjonuje się wyświetlaczami LCD od momentu powstania w 2016 roku.

Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą bazę klientów na całym świecie i nawiązaliśmy cenne relacje z naszymi dystrybutorami w Ameryce Północnej i Europie.

Większość naszych klientów to producenci OEM, domy projektowe i producenci kontraktowi.Projektujemy, sprzedajemy i obsługujemy szeroką gamę wyświetlaczy LCD, w tym wyświetlaczy standardowych i niestandardowych.

Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : Royal Display

Ilość pracowników : 650~800

Coroczne wyprzedaże : 4000000-4500000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Royal Display Co.,Limited Certyfikaty Chiny Royal Display Co.,Limited Certyfikaty Chiny Royal Display Co.,Limited Certyfikaty Chiny Royal Display Co.,Limited Certyfikaty